• 1. Kim jesteście?

  Jesteśmy kompanem w podróży. Zapewniamy wszystko co jest wymagane do organizacji udanego, w 100% bezpiecznego i niezapomnianego wyjazdu. Na początku doradzamy, pomagamy w wyborze, a potem dokładamy wszelkich starań, aby spełnić najśmielsze oczekiwania naszych klientów.

 • 2. Czy będzie konkretna osoba odpowiedzialna za współpracę ze mną?

  Po przesłaniu zapytania drogą mailową lub kontakcie telefonicznym otrzymujecie Państwo opiekę naszego jednego z naszych ekspertów, który od początku do końca jest odpowiedzialny za współpracę.

 • 3. Jak najlepiej z wami współpracować?

  Najlepiej już na początku, przy pierwszym kontakcie mailowym / telefonicznym, podać jak najwięcej informacji pomagających w przygotowaniu pełnej i satysfakcjonującej oferty.

 • 4. Co wyróżnia was od innych organizatorów?

  Doświadczenie i zdobyte przez lata know-how, również jakość zorganizowanych wyjazdów oraz partnerzy, z którymi współpracujemy na całym świecie.

 • 5. Dlaczego warto wam zlecić organizację wyjazdu?

  Proponujemy tylko sprawdzone miejsca, najczęściej w których sami byliśmy

  Program wyjazdu jest konsultowany z lokalnymi partnerami. Oferujemy pełną opiekę naszego pracownika – eksperta od organizacji wyjazdów grupowych lub podróży „szytych na miarę” . Dajemy gwarancję najwyższej jakości potwierdzoną 29 latami doświadczenia. Oferujemy aplikację na smartfony zawierającą wszystkie niezbędne informacje na temat wyjazdu. Gwarantujemy ceny z pierwszej ręki, które są negocjowane dla wyjazdów grupowych. Umowa strategiczna z TUI powoduje również, że mamy do dyspozycji własne linie lotnicze, sieci hoteli, autokary i sieci biur na całym świecie.

 • 6. Czy muszę wam zlecić tylko wyjazd od A do Z?

  Niekoniecznie, ponieważ każdy z naszych klientów ma różne preferencje, zainteresowania, pasje oraz marzenia. Mamy szeroki wachlarz możliwości, a nasi klienci zwracają się do nas również w temacie wybranych elementów wyjazdu: hotelu, transportu, usług/wycieczek na miejscu, ubezpieczenia etc.

 • 7. Czy macie sprawdzone kierunki i miejsca, które proponujecie?

  Polecamy tylko sprawdzone miejsca. Dzięki temu zawsze idealnie dopasowujemy kierunek, miejsce lub program do potrzeb każdego klienta.

 • 8. Czy warto wysyłać zapytania do wielu organizatorów?

  Trudno powiedzieć. W praktyce te same zapytania trafiające do linii lotniczych i touroperatorów powodują, że ofertowane ceny nie są już tak konkurencyjne.

 • 9. Jak długo trwa przygotowanie przez was oferty?

  Od 1 do 3 dni w zależności od złożoności oferty. Pierwszy kontakt następuje natychmiast po przesłaniu do nas zapytania.

 • 10. Czy jesteście drożsi od TUI i innych organizatorów?

  Gwarantujemy ceny z pierwszej ręki, które są negocjowane dla wyjazdów grupowych. W przypadku turystyki katalogowej proponujemy ceny takie same jak Tour operator.

 • 11. Jaką mamy pewność realizacji wyjazdu na najwyższym poziomie?

  Nasze doświadczenie w organizowaniu wyjazdów grupowych i zadowoleni klienci są najlepszą gwarancją. Posiadamy blisko 30 letnie doświadczenie.

 • 12. Nasz szef zna ten kierunek, bo był z rodziną na wakacjach. Czy będzie taniej i lepiej jeżeli sami zarezerwujemy niektóre elementy wyjazdu?

  W przypadku kilku lub kilkunastu osób można to zrobić, natomiast przy większych grupach wymagane jest doświadczenie organizatora incentive travel.