Z sukcesami działamy od 20 lat stale wspierając naszych klientów w organizacji wycieczek grupowych, stawiając przy tym na wysoką jakość wakacyjnych wyjazdów integracyjnych dla firm, jak i satysfakcję po powrocie z wymarzonego miejsca wakacyjnego. Od 22 czerwca 2012 r. jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland. Stanowimy filar, na którym opiera się sprzedaż ofert wyjazdów grupowych incentive travel. Współpracują z nami biura własne, a także agenci TUI z całej Polski.

Inspirujemy podróżami. Dysponujemy najkorzystniejszymi połączeniami czarterowymi, jak i rejsowymi oraz szerokim wachlarzem propozycji w hotelach na 7 kontynentach. W ramach usług proponujemy:

wyjazdy incentive travel

TUI wyjazdy integracyjne dla firm

firmowe wycieczki grupowe

wyjazdy motywacyjne dla firm

Jesteś zainteresowany wyjazdem grupowym incentive travel?

Zamów indywidualnie skalkulowaną ofertę

Wszystkie wyjazdy firmowe realizujemy w oparciu o partnerstwo, gdyż podstawą naszych sukcesów jest współpraca i budowanie długoletnich relacji biznesowych. Na początku dokładnie poznajemy potrzeby i cele projektu, który mamy wspólnie realizować. Wsłuchujemy się w oczekiwania, a następnie planujemy, w jaki sposób osiągniemy zamierzony cel – wyjazd incentive travel. Mając te dane, dobieramy eksperta lub zespół specjalistów, który zorganizuje wyjazd szyty na miarę.

To dla nas niezwykle ważne, by pomysł był wspólnie wypracowany z klientem, gdyż tylko w taki sposób jesteśmy przekonani o sukcesie i satysfakcji po powrocie z podróży.

Travel PP Team jest po prostu niezawodny!

Jesteśmy ekspertami od wyjazdów motywacyjnych, grupowych i podróży „szytych na miarę” – TravelPP TUI Poland Incentive Travel Center… 20 lat doświadczenia i satysfakcji tysiąca klientów.

Nie tylko ze względu na fakt, że każdy z nas jest globtroterem, ale przede wszystkim dlatego, iż stanowimy grono ekspertów w swoim fachu. Każdy z nas jest inny, widzieliśmy już różne miejsca, a będąc na wyprawie, każdy odnajduje swój własny ląd… jednak pracując razem – zawsze gramy zespołowo i to jest nasz największy atut w przygotowywaniu wyjazdów integracyjnych dla firm.

Ostatnie nasze wyzwania …

Ostatnio zorganizowaliśmy konferencję jubileuszową dla 700 osób w Turcji, wyjazd incentive travel na Jamajce, uszyliśmy na miarę wyjazd integracyjny dla pracowników (kadry zarządzającej) do Australii, zmotywowaliśmy kontrahentów jednego z producentów z branży FMCG podczas podróży na Costa del Sol.  Otrzymaliśmy również wiele pozytywnych opinii od uczestników wyjazdu do Gruzji, którzy wybrali aktywną formę zwiedzania.

Statystki potwierdzają, że Portugalia jest naszym sztandarowym kierunkiem, sprawdzonym podczas wielu wyjazdów grupowych i incentive. Posiadamy wspaniałe rekomendacje ze strony zadowolonych klientów, firm z branży rolniczej, spożywczej, jak i sektora bankowego. Zauważyliśmy, że hitem sprzedażowym w regionie Algarve w Portugalii jest hotel RIU Guarana, 4*, który zawsze ma dla nas otwarte drzwi i z sercem opiekuje się naszymi klientami.

Wyjazdy szyte na miarę

Podczas organizowanych przez nas wyjazdów szytych na miarę do Wietnamu, Tajwanu, Indii, Bali, Nowej Zelandii oraz na Seszele, Madagaskar, czy w Tokio integrujemy zarówno zespoły projektowe, jak i działy sprzedaży,  pracowników oraz partnerów biznesowych.

Wychodzimy poza utarte schematy. Naszych klientów zaskakujemy np. innowacyjnymi programami zwiedzania portugalskiej wyspy Madera w połączeniu z degustacją wina Madera (Vinho da Madeira), czy odkrywania rajskich wysp w trakcie rejsów po Karaibach.

Z nami organizowane są międzynarodowe spotkania, mające na celu promocję nowych produktów lub usług, m.in. mieliśmy przyjemność współtworzyć takie wydarzenia w afrykańskim klimacie w Kenii.  Szkolenia i eventy dla firm planujemy w najróżniejszych krajach, tj. Albania, Maroko, Oman, Islandia, czy Kapadocja w Turcji. Niezależnie od tego, czy wybrane miejsce na wyjazd incentive ma pierwiastek egzotyczny, czy orientalny, zawsze uczestnicy mają okazję na integrację, poznanie się lub odświeżenia znajomości, wtedy wspólny wyjazd staje się przestrzenią i szansą na rozwiązanie konfliktów w zespole.

Notujemy wzrost zainteresowania wyjazdami grupowymi na Wyspy Kanaryjskie, Dubaju, jak również do Meksyku i Gambii (nowość!).

Czym wyróżniają się wyjazdy grupowe organizowane przez Travel PP TUI Incentive? Indywidualnym podejściem do każdej firmy – błyskawicznie odpowiadamy na zapytania ofertowe, wchodzimy w buty firmy zamawiającej i wspólnie opracowujemy najlepsze scenariusze eventu. Wiemy, że diabeł jak zwykle tkwi w szczegółach, dlatego jesteśmy wstanie przewidzieć i doradzić z doświadczenia optymalne warianty programu w kontekście miejsca docelowego i czasu realizacji, widzimy słabe punkty na 3 kroki do przodu.

Wyjątkowość naszych usług potwierdzają liczne nagrody, m.in. otrzymany piąty raz z rzędu dyplom z TUI Poland.

Spełniamy marzenia i sięgamy gwiazd, aby każdy wyjazd grupowy był niezapomnianym doświadczeniem  i dawał wiele satysfakcji z wyjazdów incentive travel.

Jesteśmy otwarci i chętnie zorganizujemy dla Państwa konferencję, wyjazd grupowy, integracyjny dla firm oraz wyjazdy motywacyjne jak i podróż dookoła świata, czy dowolnie inny wyjazd szyty na miarę.

Już dziś zapraszamy do kontaktu!

Scroll Up