Incoming Poland

Jesteśmy ekspertami zarówno od zagranicznych wyjazdów INCENTIVE TRAVEL, jak i organizujemy dla grup przyjeżdżających do Polski tzw. INCOMING TRAVEL.

W naszym portfolio mieszczą się udane projekty krajoznawcze od morza, aż do gór, jak również krótkie i pełne  wrażeń konferencje połączone z integracją np. na Mazurach.

Inspirujemy pomysłami m.in.. zorganizowaliśmy wyjazd integracyjny do zamku z seansem astronomicznym, spływem kajakowym, czy regatami po jeziorze. Innym razem przygotowaliśmy program, podczas którego grupa podróżowała szlakiem kulinarnym, czyli podczas warsztatów poznawała Polskę od kuchni, również tej regionalnej.

W naszych programach „wyjazdów szytych na miarę” pokazujemy wszystko to, co naprawdę warte jest zobaczenia!

Jesteś zainteresowany przyjazdem do Polski?Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych*
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Travel Profi Partner informacji handlowych drogą elektroniczną*

Polska to sławni Polacy, historia i przywiązanie do tradycji. To również znana na całym świecie gościnność, ale przede wszystkim to wyjątkowe, mniej lub bardziej znane, różnorodne miejsca warte zobaczenia i poznania. Od Bałtyku do Tatr, główne miasta i kolorowe miasteczka, piękne krajobrazy i szlaki turystyczne, przepyszna kuchnia oraz kultura regionów.

Z nami grupy doświadczają różnorodności krajobrazów Polski.

Naszą kompetencją jest zespół doświadczonych ekspertów z wiedzą na temat bazy hotelowej w Polsce wraz ze śmiałym i nieszablonowym spojrzeniem na atrakcje turystyczne.

Od 20 lat inspirujemy podróżami na całym świecie. Stale wspieramy naszych klientów w organizacji wyjazdów indywidualnych i grupowych, stawiając przy tym na wysoką jakość, jak i na satysfakcję po powrocie z wymarzonego kierunku. Od 22 czerwca 2012 r. jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland. Współpracują z nami biura własne, a także agenci TUI z całej Polski.

Kochamy Polskę i jej najpiękniejsze zakątki.

Jesteśmy otwarci i chętnie zorganizujemy dla Państwa pełną wrażeń wyprawę, ciekawy pobyt grupowy, jak i aktywną podróż po Polsce.

Już dziś zapraszamy do kontaktu!