Strona główna » Inspiratorzy » Agnieszka Gadecka / WYSPY ZIELONEGO PRZYLĄDKA

Agnieszka Gadecka / WYSPY ZIELONEGO PRZYLĄDKA

Zakochana w Hiszpanii i Portugalii, aktywnym zwiedzaniu, podróżach organizowanych we własnym zakresie, jak i z biurem podróży. Uwielbia ludzi, lokalny gwar i to co wokół podczas wyjazdów. Lotnisko i tablica odlotów dodają jej skrzydeł. Zafascynowana chilloutem i slow travel, wydmami, szerokimi i pustymi plażami na spacery i ciszą wokół.

"Planowany wyjazd na koniec Europy okazał się wyjazdem całkowicie poza kontynent. Na oddalone o 9 godzin lotu - Wyspy Zielonego Przylądka.

Wybór okazał się strzałem w dziesiątkę, a na wyspie Sal spełniły się moje marzenia na prawdziwy chillout. Dni płynęły wolno, a błogość i spokój obezwładniały mnie całkowicie. Do tego cudowny, turkusowy Ocean Atlantycki , piaszczyste plaże i wspaniali autochtoni. Taneczny świat kizomby i bary serwujące lokalny aperitif – grog, a także hotel Oasis Atlantico Belorizonte. Skrzydeł dodawał wieczorami roztańczony Ocean Cafe, za dnia zmieniający całkowicie swoje oblicze w chillout. Wszystko sprawiło, że Sal jest tym miejscem, w które obiecałam sobie jeszcze wrócić, również ze względu na wyjątkowych ludzi.”

– Agnieszka Gadecka

 

Nie przegap inspiracji do wakacji!

Już dziś zapisz się do newslettera Travel PP

Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowych od Travel Profi Partner Sp. z o.o., ul. 27 Grudnia 5, 61-737 Poznań

Scroll Up