Strona główna » Inspiratorzy » Agnieszka Werecha / WENECJA

Agnieszka Werecha / WENECJA

Poznanianka, zauroczona swoim miastem, magister psychologii, pasjonatka fotografii, miłośniczka kreatywnego stylu życia i rękodzieła, wielbicielka podróży – szczególnie tych do Italii.

"Wenecja to nie miasto. Wenecja to stan umysłu. Karnawałowa atmosfera i romantyczny nastrój ciągle unoszą się w powietrzu.

Chłoniesz je z każdym oddechem. Wenecka Laguna kusi licznymi wysepkami, do których dopływają maleńkie motorówki i większe vaporetti. Ulice pełne wody zmuszają do długich spacerów. Dziesiątki zakamarków tylko czekają, aż się nimi zachwycisz. Latem wypalona słońcem, zimą otulona mgłą. Wystarczy, że zejdziesz z turystycznej ścieżki, a odkryjesz w Wenecji coś więcej. To jak z ulubioną książką, którą kolejny raz czytasz od początku i za każdym razem zauważasz coś nowego. Wenecja jest tajemnicą, której nie sposób odkryć w ciągu zaledwie kilku godzin czy dni. To przystań, do której chcesz wracać.”

– Agnieszka Werecha

Nie przegap inspiracji do wakacji!

Już dziś zapisz się do newslettera Travel PP

Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowych od Travel Profi Partner Sp. z o.o., ul. 27 Grudnia 5, 61-737 Poznań

Scroll Up