Strona główna » Inspiratorzy » Aleksandra Siwecka / NOWA ZELANDIA

Aleksandra Siwecka / NOWA ZELANDIA

Mając 18 lat wyjechała do Anglii, by studiować wymarzony International Event Management na Uniwersytecie w Brighton. Po 5 latach stęskniona za słońcem przeniosła się do Hiszpanii, aby podszkolić hiszpański i spróbować swoich sił jako tłumacz. Od 2014 roku skutecznie zdrapuje kolejne kraje na mapie świata-zdrapce, pływając na statkach pasażerskich jako Tłumacz/Rezydent. W 2016 roku zakończyła przygodę ze statkami Costa po Rejsie Dookoła Świata, podczas którego odwiedziła jedno z najbardziej tajemniczych miejsc na Ziemi – Wyspę Wielkanocną. Jest wielką fanką Australii i Nowej Zelandii, do których powróciłaby bez wahania.

"Miejscem, do którego często wracam myślami i do którego bez wahania, poleciałabym znów w mgnieniu oka, to Nowa Zelandia.

Jest to jeden z niewielu krajów, który skradł mi kawałek serca, które pewnie na zawsze tam pozostanie. Objechanie wyspy Stewart, liczącej 370 mieszkańców, przejażdżka old schoolowym pociągiem przez Wąwóz Taieri, pływanie z dzikimi delfinami w niesamowitym miasteczku Akaroa, czy wizyta w Hobbitonie – farmie przekształconej w plan zdjęciowy, którą wybrał sam Peter Jackson szukając inspiracji do nakręcenia Hobbita, to wspomnienia, o których będę pamiętać całe życie.

Nowa Zelandia zachwyca przyrodą, a od Nowozelandczyków wszyscy możemy uczyć się świadomości w jaki sposób działamy na środowisko oraz codziennej życzliwości, o której często zapominamy.”

– Aleksandra Siwecka

Nie przegap inspiracji do wakacji!

Już dziś zapisz się do newslettera Travel PP

Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowych od Travel Profi Partner Sp. z o.o., ul. 27 Grudnia 5, 61-737 Poznań

Scroll Up