Strona główna » Inspiratorzy » Anna Sota / SEVEN SISTERS

Anna Sota / SEVEN SISTERS

Kobieta orkiestra w turystyce. Ukończyła AWF i filologię japońską. Pracuje jako pilot, wyspecjalizowana i zakochana w Azji. Jest również licencjonowanym przewodnikiem po Poznaniu i okolicach. Działa w fundacji „Visit Poznań”.

"Kredowe klify na południowym brzegu Anglii, w hrabstwie East Sussex nad Kanałem La Manche. Chronione w ramach Parku Narodowego Seven Sisters skały powstały miliony lat temu.

Zarówno piękna, jak i niebezpieczna atrakcja turystyczna. Klify mają strome krawędzie i są niszczone przez erozję. Odrywające się części skał każdego roku skracają je o około 40-50 centymetrów. Tak naprawdę klifów jest osiem, a nazwa Seven Sisters to nawiązanie do siedmiu sióstr, które mieszkały w okolicy. Miejsce niezwykłe, a motywy krajobrazu pojawia się w wielu filmach oraz w literaturze brytyjskiej.”

– Anna Sota


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/dariuszmac1/travelpp.pl/public_html/wp-content/themes/travelpp_new/single-inspiratorzy.php on line 72
Scroll Up