Strona główna » Inspiratorzy » Asia Oleśków -Szłapka / LIZBONA

Asia Oleśków -Szłapka / LIZBONA

Zawodowo związana z Politechniką Poznańską, pracuje jako adiunkt w Katedrze Zarządzania Produkcją i Logistyki. Prywatnie mama Kuby (12 lat) i Tosi (9 lat). Od 6 lat prowadzi bloga life stylowego myhomeandheart.wordpress.com/ Podróże w jej życiu to duża zaleta pracy na uczelni. W tym roku „służbowo” odwiedziła Słowenię i Chicago.

"Zwiedzanie Lizbony i jej okolicy najlepiej zaplanować bazując na mapie i polecanych miejscach, które warte są zobaczenia.

Ciekawą alternatywą poza tramwajem, którym koniecznie trzeba odbyć przejażdżkę po wąskich uliczkach prawie zahaczając o okna i budynki, jest wycieczka statkiem. Wraz koleżanką wykupiłam rejs tzw. linią żółtą, z której można wysiadać w oznakowanych miejscach i udać się na zwiedzanie, a potem znów wsiąść i kontynuować jazdę, a wszystko w ramach jednego biletu za 20 euro. Podczas rejsu usłyszymy też parę słów o historii miasta, przepłyniemy pod majestatycznym mostem 25 kwietnia, zobaczymy z bliska pomnik Jezusa i fortecę Bellem oraz pomnik Odkrywców.”

– Asia Oleśków-Szłapka

Nie przegap inspiracji do wakacji!

Już dziś zapisz się do newslettera Travel PP

Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowych od Travel Profi Partner Sp. z o.o., ul. 27 Grudnia 5, 61-737 Poznań

Scroll Up