Strona główna » Inspiratorzy » Elżbieta Krzyżaniak-Smolińska / BOLIWIA

Elżbieta Krzyżaniak-Smolińska / BOLIWIA

„Żelazna Kobieta”, przewodnik duchowy, terapeutka, spełniONA kobieta roku 2015, nauczycielka jogi, rekordzista księgi Guinnessa, zdobywczyni Mont Blank, dwukrotna finalistka najcięższych zawodów survivalowych w Polsce „Selekcja”, autorka terapeutycznej książki „W cudzych butach” oraz bajki „Tęczowy duszek”. Autorka warsztatów dla dorosłych, dzieci i nauczycieli „Przebudzenie świadomości”, „Spełnione życie”, „Spotkanie z Tęczowym duszkiem”. Dzieli się wiedzą i swoimi doświadczeniami pomagając ludziom ma całym świecie.

„Są takie miejsca na ziemi, których nie sposób opisać słowami. Stanę nie tylko na głowie, ale i na wysokości zadania, by w tych kilku słowach oddać to niezwykłe zjawisko do jakich zapewne należy Salar w Boliwii.

Pustynia solna w Boliwii i jej surrealistyczny krajobraz zaskakuje na poziomie każdego zmysłu. Wschód słońca na Salarze nie ma sobie równych. Mój cień padający na „plastry” miodu skrzętnie zmontowane przez naturę z wody i soli ciągnął się w nieskończoność. Wyspa Incahuasi wyłaniająca się niespodziewanie na środku zasolonego jeziora z kaktusami, które mogą się pochwalić stażem tysiącletniej żywotności, zwyczajnie zwala z nóg. Wulkan Licancabur z niewielkim jeziorkiem w kraterze, laguny, gejzery, tak dalece odbiegają od tego co do tej pory widziałam, że nie trudno o zawrót głowy.
Niczym nie zmącona cisza zaprasza do kontemplacji. Mimo tego, że jak dziecko łapczywie wysycałam się widokiem, to jednak TA cisza skłoniła mnie do zamknięcia oczu i odczuwania tych wszystkich zapierających dech w piersiach widokach; w sercu.
Do dziś mam zapisane w sobie to niezwykłe doznania i pragnienie powrotu w to miejsce. Polecam każdemu z głębi serca, by tego doświadczył na własnej skórze.”

– Elżbieta Krzyżaniak-Smolińska

 

Nie przegap inspiracji do wakacji!

Już dziś zapisz się do newslettera Travel PP

Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowych od Travel Profi Partner Sp. z o.o., ul. 27 Grudnia 5, 61-737 Poznań

Scroll Up