Strona główna » Inspiratorzy » Ewa Andrychiewicz / MADAGASKAR

Ewa Andrychiewicz / MADAGASKAR

Z wykształcenia artystka, lubiąca swoją pracę w agencji reklamowej. Ciekawa świata optymistka. Bardziej interesuje ja natura, niż meandry ulic. Docenia i kolekcjonuje wszystkie wyjątkowe chwile. Kocha podróże i zwierzęta. Szczęśliwa właścicielka mopsa i adoptowanego kota.

"Marzenia się spełniają! A na pewno trzeba je realizować, dlatego postanowiłam w końcu pojechać na Madagaskar. Czwartą największą wyspę świata.

Trudno określić w kilku słowach jaka jest. Po prostu trzeba tam pojechać. Zobaczyć, zadziwić się, czasami zapłakać i na pewno oniemieć z zachwytu. Przyciąga pełnym kontrastów krajobrazem, wyjątkowymi roślinami oraz niespotykanych nigdzie indziej gatunkami zwierząt. Jednak ludzie są tak biedni, że dzieci chodzą do szkoły, dlatego żeby mieć możliwość posiedzieć na krześle i dostać coś do zjedzenia. Zniszczona przez biedę i brak edukacji, nie jest destynacją dla „początkujących podróżników”. Jednak gorąco polecam Madagaskar. Uczy pokory i można docenić to co się ma. Totalnie zmienia optykę postrzegania świata i tego co w życiu najważniejsze.”

– Ewa Andrychiewicz


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/dariuszmac1/travelpp.pl/public_html/wp-content/themes/travelpp_new/single-inspiratorzy.php on line 72
Scroll Up