Strona główna » Inspiratorzy » Gosia Jazel / DELFT

Gosia Jazel / DELFT

Aktywna, pełna energii, kochająca podróże i życie. Jej druga pasja to nauka, którą wykorzystuje w pracy, w branży farmaceutycznej.

"Delft to przeurocze miasteczko porcelany, fajansu, mistrza światła Johannesa Vermeera, wiecznego spoczynku członków rodziny królewskiej, renesansowych pięknych budynków, kanałów jak na Holandię przystało i sztuki, jak to w Holandii ;-)

Położone między Hagą i Rotterdamem. Można się w nim zakochać od pierwszego spaceru. Wspaniały rynek z ratuszem, kościół Oude Kerk, uliczki, kanały, puby i restauracje w budynkach staro-niderlandzkim stylu (blisko 1 000 lat historii!).
Wikipedia podaje, że z powodu obecności politechniki (jedna z trzech uczelni technicznych w Holandii) jest tu silna nadreprezentacja mężczyzn w wieku produkcyjnym w dodatku zacnie wykształconych.”

– Gosia Jazel


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/dariuszmac1/travelpp.pl/public_html/wp-content/themes/travelpp_new/single-inspiratorzy.php on line 72
Scroll Up