Strona główna » Inspiratorzy » Gosia Jazel / GARDA

Gosia Jazel / GARDA

Aktywna, pełna energii, kochająca podróże i życie. Jej druga pasja to nauka, którą wykorzystuje w pracy, w branży farmaceutycznej.

"Lago di Garda to leżący na granicy trzech włoskich prowincji: Trydentu, Werony i Bresci, krystalicznie czysty włoski akwen, przypominający Morze Adriatyckie.

Naprawdę warto przemęczyć się te kilkanaście godzin samochodem, dla architektury bajecznych miasteczek z górami w tle, boskich tras rowerowych, przepysznej kuchni, niebiańskiego koloru jeziora i przyklejonych do niego klimatycznych plaż. Miasteczko Malcesine położone na zboczu góry Monte Baldo to raj dla ludzi i kotów. A świetnym miejscem, żeby odpocząć i posilić się nieco jest jego stare miasto z wąskimi uliczkami i średniowieczną zabudową oraz liczne restauracje z wybornym winem i pyszną oliwą z pobliskich gajów. Do tego zamek Castello Scaligero, znajdujący się na szczycie skały z wyjątkową panoramą na jezioro. Z ogromnym bólem serca wyjeżdża się z takiego miejsca…”

– Gosia Jazel


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/dariuszmac1/travelpp.pl/public_html/wp-content/themes/travelpp_new/single-inspiratorzy.php on line 72
Scroll Up