Strona główna » Inspiratorzy » Iwona & Daniel Gogulscy / BIRMA

Iwona & Daniel Gogulscy / BIRMA

Dwa różne charaktery, które połączyła wspólna pasja – podróże. Od kilku lat systematycznie odkrywają kolejne części świata od Azji po Afrykę, ale także tereny nieco bliższe – Polskę i kraje ościenne. Miłośnicy motocykli oraz turystyki motocyklowej. Swoje wrażenia opisują na blogu www.szerokadroga.pl

„W naszych podróżach cenimy sobie szczególnie dużą różnorodność. Wbrew pozorom podróżowanie motocyklami kryje w sobie wiele wygód. Przede wszystkim jesteś panem własnego losu i zatrzymujesz się tam, gdzie Ty chcesz; docierasz do miejsc, do których nie dojedzie żaden lokalny autokar czy nawet samochód.

Swój styl podróżowania zupełnie zmieniliśmy podczas naszej wizyty w Myanmarze. Kufry zostały zastąpione plecakami i poruszaliśmy się chyba każdym możliwym środkiem transportu: samolotem, statkami, autokarami, rowerami, a nawet czółnem. Jednak Birma była dla nas wyjątkowa także z innego względu: jeszcze nigdy nie spotkaliśmy tak uśmiechniętych i serdecznych ludzi! I mimo że tamtejsze świątynie pełne są różnych bogactw, to właśnie ludzie są największym skarbem tego kraju.”

– Iwona & Daniel Gogulscy