Strona główna » Inspiratorzy » Klaudia Grabarczyk / TAVIRA

Klaudia Grabarczyk / TAVIRA

Zakochana w polskim wybrzeżu i Luksemburgu, zawodowo zajmuje się rekrutacją i selekcją pracowników @K&K Media Consulting. Niedawno powróciła do swojego hobby z dzieciństwa – rysowania i zapisała się do Szkoły Rysunku Klasycznego.

"Masz ochotę na niezapomniane wakacje? Bajeczne portugalskie miasteczko, położone w zachodniej części Algarve u ujścia rzeki Gilão do Oceanu Atlantyckiego spełni Twoje oczekiwania.

Charakterystyczne dachy domów (tesouro), które podczas intensywnych deszczów ułatwiają spływanie wody. Liczne kościoły pochodzące z różnych okresów historycznych, ruiny dawnego mauretańskiego zamku oraz zabytkowy Most Rzymski na rzece Gilão. Malownicze długie, piaszczyste plaże i czyste morze są uzupełnieniem pełnego relaksu i wypoczynku w tym miejscu. Do tego magiczne drzewa owocowe pełne owoców pomarańczy.”

– Klaudia Grabarczyk


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/dariuszmac1/travelpp.pl/public_html/wp-content/themes/travelpp_new/single-inspiratorzy.php on line 72
Scroll Up