Strona główna » Inspiratorzy » Marek Seiffert / TSAVO EAST

Marek Seiffert / TSAVO EAST

Podróżując wraz z rodziną odkrywa najpiękniejsze zakątki świata.

"Podczas dwudniowej wycieczki przeżyliśmy prawdziwe afrykańskie safari. W największym i najstarszym kenijskim parku narodowym Tsavo podziwialiśmy fascynujące krajobrazy i niesamowity świat zwierząt w ich naturalnym środowisku.

Mieliśmy dużo szczęścia, ponieważ spotkaliśmy dostojne i relaksujące się lwy. Bardzo podobały nam się słonie podczas kąpieli w czerwonym piasku, galopujące zebry i urocze żyrafy. Takie widoki znaliśmy do tej pory jedynie z filmów przyrodniczych. Kolejna atrakcja czekała nas w pobliżu tamy Aruba, gdzie zwierzęta korzystają z wodopoju. W Ashnil Aruba Lodge zjedliśmy lunch i mieliśmy możliwość relaksu w basenie. Rozkoszowaliśmy się ciszą i spokojem Afryki. Wczesnym rankiem pojechaliśmy podpatrzeć zwierzęta w trakcie porannego wylegiwania się na sawannie. Gorąco polecam to fascynujące przeżyjecie, kontakt z dziką i nieograniczoną przestrzenią, która jest domem dla większości zwierząt safari.”

– Marek Seiffert

 

Nie przegap inspiracji do wakacji!

Już dziś zapisz się do newslettera Travel PP

Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowych od Travel Profi Partner Sp. z o.o., ul. 27 Grudnia 5, 61-737 Poznań

Scroll Up