Strona główna » Inspiratorzy » Marek Seiffert / TSAVO EAST

Marek Seiffert / TSAVO EAST

Podróżując wraz z rodziną odkrywa najpiękniejsze zakątki świata.

"Podczas dwudniowej wycieczki przeżyliśmy prawdziwe afrykańskie safari. W największym i najstarszym kenijskim parku narodowym Tsavo podziwialiśmy fascynujące krajobrazy i niesamowity świat zwierząt w ich naturalnym środowisku.

Mieliśmy dużo szczęścia, ponieważ spotkaliśmy dostojne i relaksujące się lwy. Bardzo podobały nam się słonie podczas kąpieli w czerwonym piasku, galopujące zebry i urocze żyrafy. Takie widoki znaliśmy do tej pory jedynie z filmów przyrodniczych. Kolejna atrakcja czekała nas w pobliżu tamy Aruba, gdzie zwierzęta korzystają z wodopoju. W Ashnil Aruba Lodge zjedliśmy lunch i mieliśmy możliwość relaksu w basenie. Rozkoszowaliśmy się ciszą i spokojem Afryki. Wczesnym rankiem pojechaliśmy podpatrzeć zwierzęta w trakcie porannego wylegiwania się na sawannie. Gorąco polecam to fascynujące przeżyjecie, kontakt z dziką i nieograniczoną przestrzenią, która jest domem dla większości zwierząt safari.”

– Marek Seiffert

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/dariuszmac1/travelpp.pl/public_html/wp-content/themes/travelpp_new/single-inspiratorzy.php on line 72
Scroll Up