Strona główna » Inspiratorzy » Marta Muszyńska / BADEN BEI WIEN

Marta Muszyńska / BADEN BEI WIEN

Blogerka (podrozniczo.pl), miłośniczka marketingu internetowego i podróży. Absolwentka Turystyki i Rekreacji oraz Dziennikarstwa internetowego. Zakochana w Hiszpanii, często odwiedza wyspy, a marzy o Malediwach i Kubie. W wolnych chwilach aktywnie spędza czas – na rowerze lub w biegowych butach, a zimą na łyżwach.

"I love Africa" to hasło największego w Europie festiwalu fotograficznego LaGacilly. 2000 fotografii rozwieszonych po całym Baden bei Wien. Poruszające, ciekawe, zabawne, przerażające, niektóre wręcz nierealne - takie fotografie można oglądać do 30 września br. Naprawdę warto!

Baden bei Wien to miasteczko i popularny kurort uzdrowiskowy położony nad rzeką Helenental, około 40 km na południe od Wiednia. Korzystne właściwości miejscowych wód termalnych były znane i wykorzystywane już od czasów starożytnych. W celach zdrowotnych przyjeżdżali tu m.in. Cesarz Franciszek II Habsburg, Beethoven, Schubert, Mozart czy Franz Joseph Haydn. Miejsce sprzyjające spacerom i odkrywaniu ciekawych miejsc m.in. gotyckiego kościoła św. Stefana, Zamku Weikersdorf, znajdującej się na głównym rynku barokowej Kolumny Świętej Trójcy, Teatru Miejskiego, Zamku Leesdorf, domu Mozarta oraz licznych domów i kamienic mieszczańskich. Polecam również wycieczkę rowerową poza miasto i odwiedzenie jednej z okolicznych winnic.”

– Marta Muszyńska

Nie przegap inspiracji do wakacji!

Już dziś zapisz się do newslettera Travel PP

Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowych od Travel Profi Partner Sp. z o.o., ul. 27 Grudnia 5, 61-737 Poznań

Scroll Up