Strona główna » Inspiratorzy » Marta Muszyńska / MAJORKA

Marta Muszyńska / MAJORKA

Blogerka (podrozniczo.pl), miłośniczka marketingu internetowego i podróży. Zakochana w Hiszpanii, często odwiedza wyspy, a marzy o wyprawie do Ameryki Południowej i na Kubę. W wolnych chwilach aktywnie spędza czas – na rowerze, w biegowych butach czy rolkach, które zimą zamienia na łyżwy.

"Majorka to największa wyspa archipelagu Balearów, to nie tylko piękne plaże i przejrzyście czysta woda.

Wyspa zachwyciła mnie różnorodnością. Na północy pasmo górskie Sierra de Tramuntana z malowniczo położonymi miejscowościami. Valdemossa, w której można posłuchać koncertu Chopina, Soller, do którego można dostać się zabytkowym tramwajem z Palmy oraz Port de Soller z tysiącem łódek zacumowanych w porcie. Centralna część to głównie winnice oraz sady oliwne i migdałowe, w których można rozkoszować się smakiem popularnych, majorkański przysmaków. Południowy-wschód zajmuje wyżyna, w której znajduje się ponad 4000 jaskiń. Wschodnia część to także zamek Capdepera czy miejscowość Arta z sanktuarium św. Salwatora położona na wzgórzu.”

– Marta Muszyńska

Nie przegap inspiracji do wakacji!

Już dziś zapisz się do newslettera Travel PP

Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowych od Travel Profi Partner Sp. z o.o., ul. 27 Grudnia 5, 61-737 Poznań

Scroll Up