Strona główna » Inspiratorzy » Michał & Dawid / HONG KONG

Michał & Dawid / HONG KONG

Od dwóch lat razem latają po świecie, a przy okazji, z lepszym lub gorszym rezultatem, opisują swoje doświadczenia na blogu innastrefa.pl. W wolnej chwili Michał jest fotografem, a Dawid pracuje w koncernie chemicznym.

„Najbardziej zaskakującym miejscem, w którym byliśmy, jest Chungking Mansions w Hong Kongu. Budynek z zewnątrz wygląda jak większość w okolicy, w środku jednak zaskakuje totalną mieszanką kulturową.

Kilkanaście pięter kryjących w sobie labirynt klatek schodowych i korytarzy, kilkadziesiąt hosteli, mnóstwo sklepów, warsztatów, prywatnych mieszkań, kantorów, barów, pralni, indyjskich krawców oraz ludzi zajmujących się handlem nie do końca legalnymi rzeczami, a do tego wystające ze ścian kable, cieknąca woda i dziwny zapach. To wszystko powoduje jednoczesne odczucie skrajnych emocji, od fascynacji po strach.”

– Michał & Dawid

Nie przegap inspiracji do wakacji!

Już dziś zapisz się do newslettera Travel PP

Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowych od Travel Profi Partner Sp. z o.o., ul. 27 Grudnia 5, 61-737 Poznań

Scroll Up