Strona główna » Inspiratorzy » Monika Bielkiewicz / FUERTEVENTURA

Monika Bielkiewicz / FUERTEVENTURA

Dziennikarka i redaktor z prawie 20-letnim doświadczeniem w dużych wydawnictwach prasowych. Obecnie freelancer. Równie mocno kocha polskie morze, nad którym mieszka, jak i podróże po świecie. Najbliższe plany: Argentyna.

"Jedna z najczęściej wybieranych na wakacje Wysp Kanaryjskich.

Atutem wyspy są piękne piaszczyste plaże i małe turkusowe laguny na wschodnim wybrzeżu i kontrastujące z nimi skaliste plaże o czarnym piasku na zachodzie, całoroczne warunki do uprawiania sportów wodnych i niesamowicie pogodni mieszkańcy. Park Przyrodniczy Wydm Corralejo to jedna z największych atrakcji wyspy i niesamowite zjawisko przyrodnicze na powierzchni ponad 2000 hektarów. Warto wynająć samochód i odkryć interesujące krajobrazowo zakątki, zwiedzić najstarsze jaskinie Cuevas de Ajuy, poczuć atmosferę typowych kanaryjskich miasteczek i zasmakować miejscowej kuchni.”

– Monika Bielkiewicz


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/dariuszmac1/travelpp.pl/public_html/wp-content/themes/travelpp_new/single-inspiratorzy.php on line 72
Scroll Up