Strona główna » Inspiratorzy » Monika Polkowska / TEL AWIW

Monika Polkowska / TEL AWIW

Z wykształcenia psycholog. Całym sercem kocha sport, podróże i swojego męża, który dzieli z nią pasje sportowe. Już za chwilę, w swoje okrągłe urodziny, uczestniczka pełnego IRONMAN’a w Australii. Na co dzień wraz z mężem prowadzi firmę i intensywnie trenuje. Wolne chwile wykorzystuje na podróże. Razem odwiedzili już wszystkie kontynenty oprócz Antarktydy.

"Tel Awiw to jedno z najmłodszych miast Izraela. Wybrzeże z ekskluzywnymi hotelami i restauracjami z daleka wygląda jak Miami.

Za międzynarodowy styl budynków Unesco ogłosiło miasto Światowym Dziedzictwem Ludzkości. Nazywany „białym miastem” ze względu na ich kolor. Marinę z najstarszym na świecie portem w Jafie łączy pięciokilometrowa promenada. Po zachodzie słońca zamienia się ona w ścieżkę dla biegaczy… zresztą udział w The Tel Aviv Samsung Marathon był jednym z powodów wyboru tego wyjątkowego kierunku. Po raz kolejny udało mi się połączyć dwie pasje – sport i podróże”

– Monika Polkowska

Nie przegap inspiracji do wakacji!

Już dziś zapisz się do newslettera Travel PP

Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowych od Travel Profi Partner Sp. z o.o., ul. 27 Grudnia 5, 61-737 Poznań

Scroll Up