Strona główna » Inspiratorzy » Wojtek Maciejewski / BIESZCZADY

Wojtek Maciejewski / BIESZCZADY

Wojtek Maciejewski zawodowo chroni dane klientów w międzynarodowej agencji. Podróżuje całe życie. Magister finansów ESCP Europe i absolwent St. Clare’s, Oxford dały mu przyjaciół na całym świecie. Jednak równie chętnie podróżuje po Polsce.

"Cisza, spokój, dzika natura, konie i sielskie klimaty to wszystko w samym sercu Bieszczad.

Niesamowita miejscówka, Gospodarstwo agroturystyczne “U Prezesa” w Chmielu, w malowniczej Dolinie Sanu, na zboczach Otrytu. Rancho przepełnione domowym klimatem od lat prowadzone z pasją przez Joannę i Ryszarda. Przytulne pokoje i taras z zapierającym dech w piersiach widokiem na połoniny to duże atuty tego miejsca. Do tego pyszne domowe jedzenie, gotowane na prawdziwej kuchni opalanej drewnem. A w kranie źródlana woda, którą można pić bez obaw! Enklawa dla osób, które mają ochotę na wyciszenie w otoczeniu gór Bieszczadzkiego Parku Narodowego i dziewiczej przyrody. To świetna baza wypadowa na praktycznie puste szlaki turystyczne i mało uczęszczane połoniny. W międzyczasie pełen relaks z książką na przydomowym tarasie, spacery do lasu, a w okresie letnim kąpiel w rzece San. Dla preferujących aktywny wypoczynek końskie rajdy z człowiekiem legendą tego uroczego zakątka.”

– Wojtek Maciejewski

Nie przegap inspiracji do wakacji!

Już dziś zapisz się do newslettera Travel PP

Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowych od Travel Profi Partner Sp. z o.o., ul. 27 Grudnia 5, 61-737 Poznań

FreshMail.pl
Scroll Up