Inspiratorzy TPP

Poznaj naszych inspiratorów, posłuchaj ich opowieści o miejscach, jakie zwiedzili, ludziach, których poznali i doświadczeniach, jakie wynieśli ze swoich podróży. Obejrzyj ich zdjęcia, filmiki video, poczytaj notatki i opisy tego co przeżyli – zainspiruj się!

"Choć byłem tam kilkakrotnie, to z ogromną przyjemnością wracam często wspomnieniami do widoków, jakie było mi dane ujrzeć w stolicy Nepalu - Kathmandu oraz w Base Camp, czyli w drodze na Mount Everest."

– Ireneusz Szpot, przedsiębiorca, podróżnik, Inspirator TPP

Jak pracujemy?

  • Krok 1

    Pasjonujesz się podróżami? Odkrywasz nowe miejsca, poznajesz ludzi z całego świata, stykasz się z nowymi kulturami, ich zwyczajami? A może przemierzasz świat w alternatywny sposób? Fascynuje Cię poznawanie różnych sposobów na życie? – Jesteś inspiratorem!

  • Krok 2

    Jeśli uwieczniasz niezapomniane momenty z podróży na nośnikach foto lub video, masz dzienniki podróży zapisane mnóstwem historii i wspomnień – podziel się nimi z nami. Razem budujmy społeczność ludzi zainspirowanych podróżami.

  • Krok 3

    Skontaktuj się z nami i zostań Inspiratorem Travel PP.

Spotykamy się w salonie TRAVEL PP

Chętnie porozmawiamy ze wszystkimi, którzy szukają porad, wiedzy lub inspiracji, a szczególnie z tymi, którzy sami pragną wyruszyć w podróż. Zapraszamy także chętnych do podzielenia się swoimi doświadczeniami, jak również każdego, kto po prostu chce posłuchać fascynujących historii i poznać ciekawych ludzi.

Zostań inspiratorem