Wyjazdy kulturowe

Holi - festiwal kolorów w Indiach? La Tomatina w Hiszpanii? Karnawał w Rio? Zwiedzanie najstarszych ruin w Peru, na Malcie lub w Walii? A może kurs tango w Argentynie? Cokolwiek wybierzesz, zorganizujemy dla Ciebie wyjazd, który pozwoli Ci zanurzyć się w kulturze danego miejsca i zapewni niezapomniane wrażenia.

Więcej »

Dla aktywnych

Lubisz aktywnie spędzać czas także na wakacjach? Pragniesz doświadczyć prawdziwej przygody w niesamowitych miejscach? Wziąć udział w spływie najczystszymi wodami, podziwiać dzikie zwierzęta podczas safari, wędrować po zapierających dech w piersiach szlakach? Ten typ podróży jest dla Ciebie.

Więcej »

Wyprawy

Nasze wyprawy trwają od 14 dni w górę. Dają szansę prawdziwego zagłębienia się w odwiedzane krainy, poznania ich zwyczajów, tradycji, smaków. Nieraz odkrywamy podczas nich miejsca zupełnie niedostępne, dzikie. Takie podróże są doskonałą szansą nie tylko na poznanie nowych miejsc, ale również własnych granic.

Więcej »

Słońce i woda

Poczuj ciepłe promienie słońca na twarzy, drobny piasek pod stopami, orzeźwienie, jakie daje cień palm i oszałamiająco turkusowa woda, zobacz najpiękniejsze plaże świata. Pozwól nam zabrać Cię na idealny wypoczynek w miejsca do tego stworzone.

Więcej »

Ciekawe miasta

Pasjonują Cię miasta? Małe uliczki, wielka architektura, słynne muzea, kameralne wystawy, popularne sklepy, koncerty znanych i mniej znanych muzyków, kawiarnie z najlepszą kawą, restauracje z wyborną kuchnią? Z nami zwiedzisz najbardziej wyjątkowe miasta i się w nich nie zgubisz, chyba że takie będzie Twoje życzenie...

Więcej »

Śluby i podróże poślubne

Kiedy stajesz przed decyzją czy organizować ślub i drogie wesele, czy wyjechać z ukochaną osobą w niezwykłe miejsce, w którym Wasz ślub będzie unikatowym doświadczeniem w niezastąpionej oprawie - co wybierasz? Zorganizujemy Twój ślub lub podróż poślubną w dowolnym miejscu, zapewniając niezwykłą scenerię i kompletną organizację dla najważniejszych chwil Twojego życia.

Więcej »

Wyjazdy dookoła świata

Kto z nas nie marzy o podróży dookoła świata? To marzenie może się ziścić szybciej i łatwiej niż myślisz, jeśli zdecydujesz się powierzyć nam jego organizację. Wybierzemy wspólnie najciekawszą trasę, środki transportu i dobierzemy terminy pod Twój kalendarz, uwzględniając wszelkie przerwy w podróży, jakich potrzebujesz.

Więcej »

Rejsy

Rejs statkiem pasażerskim wielkości bloku mieszkalnego i cumowanie w popularnych portach czy tydzień na kameralnym jachcie z grupą znajomych i podpływanie do niedostępnych plaż? W jakikolwiek sposób chcesz - podziwiaj świat z innej perspektywy - z TravelPP.

Więcej »

Wydarzenia sportowe

Zobacz na żywo jak najlepsi piłkarze strzelają gole! Poczuj emocje na największych obiektach sportowych świata. Obserwuj najlepszych sportowców w drodze po zwycięstwo. A przy okazji zwiedź miasto lub kraj, w którym odbywa się turniej. Zaplanuj z nami realizowanie Twojej sportowej pasji.

Więcej »

Kuchnie świata

Oferta dla prawdziwych smakoszy. Pragniesz skosztować najlepszego Pad Thai, oryginalnego sushi, amerykańskiego burgera czy włoskiej pizzy? Trafiłeś na swój typ podróży. Zabierzemy Cię do wykwintnych restauracji, straganów z najlepszym street food, winnic, w których będziesz mógł skosztować wina prosto z beczki, browarów, kawiarni, pubów… Gdzie tylko zmysł smaku nas poniesie.

Więcej »

Zamów indywidualnie skalkulowaną ofertę