Strona główna » Typy podróży » Wyjazdy kulturowe
Kulturowe bogactwo Chorwacji

Chorwacja to błękit i szmaragd Adriatyku, zieleń cyprysów, ponad tysiąc wysp i raf koralowych, strome łańcuchy Gór Dynarskich, zabytki kultury i sztuki, urokliwe nadmorskie miasteczka, specjalności bałkańskiej kuchni oraz znakomite trunki – oto Chorwacja, jedno z najpopularniejszych miejsc letniego wypoczynku całej Europy.

Więcej »
Dzień zmarłych w Meksyku

Dzień zmarłych w Meksyku to wyjątkowe święto. W czasie pobytu w kraju Inków będziemy zwiedzać stolicę - magiczne i kolorowe Mexico City! A w nim zobaczymy Muzeum Fridy Kahlo w Coyoacan, będziemy wspólnie obchodzić Dzień Zmarłych w Mixquic i weźmiemy udział w ulicznych fiestach.

Więcej »
Hiszpania i Portugalia

Poczuj ducha Hiszpanii i Portugalii! Podróż zaczynamy od Madrytu. Następnie udajemy się do stolicy czerwonego wina - La Rioja oraz zwiedzamy katedrę w Burgos. Przekroczymy granicę z Portugalią i podążymy szlakami wielkich odkrywców, zwiedzając Porto oraz Lizbonę.

Więcej »
Chiński Nowy Rok

Chiński Nowy Rok jest największym festiwalem na świecie i nie ma lepszego miejsca na to doświadczenie niż wielkie miasta w Chinach. Zanurz się w chińskiej kulturze i świętuj ten wyjątkowy okres czasu, tak jak mieszkańcy; z fajerwerkami, uroczystościami rodzinnymi i świątecznymi jarmarkami.

Więcej »
Karnawał w Brazylii

Jeżeli marzysz o odwiedzeniu Brazylii, koniecznie zrób to w karnawale! Luksusowe zakwaterowanie, parady na Sambodromie, niezwykłe wodospady Iguazu i spokojne plaże Buzios. W 2018, karnawał w Rio zaczyna się w piątek 9 lutego 2018.

Więcej »