Incoming travel | Travel PP

 Polska to sławni Polacy, historia i przywiązanie do tradycji. To również znana na całym świecie gościnność, ale przede wszystkim to wyjątkowe, mniej lub bardziej znane, różnorodne miejsca warte zobaczenia i poznania. Od Bałtyku do Tatr, główne miasta i kolorowe miasteczka, piękne krajobrazy i szlaki turystyczne, przepyszna kuchnia oraz kultura regionów.

Z nami grupy doświadczają różnorodności krajobrazów Polski.

Naszą kompetencją jest zespół doświadczonych ekspertów z wiedzą na temat bazy hotelowej w Polsce wraz ze śmiałym i nieszablonowym spojrzeniem na atrakcje turystyczne.

Od 20 lat inspirujemy podróżami na całym świecie. Stale wspieramy naszych klientów w organizacji wyjazdów indywidualnych i grupowych, stawiając przy tym na wysoką jakość, jak i na satysfakcję po powrocie z wymarzonego kierunku. Od 22 czerwca 2012 r. jesteśmy strategicznym partnerem TUI Poland. Współpracują z nami biura własne, a także agenci TUI z całej Polski.

Kochamy Polskę i jej najpiękniejsze zakątki.

Jesteśmy otwarci i chętnie zorganizujemy dla Państwa pełną wrażeń wyprawę, ciekawy pobyt grupowy, jak i aktywną podróż po Polsce.

Skontaktuj się z naszym ekspertem

Nie przegap inspiracji do wakacji!

Już dziś zapisz się do newslettera Travel PP

Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowych od Travel Profi Partner Sp. z o.o., ul. 27 Grudnia 5, 61-737 Poznań

FreshMail.pl