Witamy w świecie podróży grupowych! | Travel PP


Wykorzystujemy wypracowane bezpośrednie kontakty z liniami lotniczymi.
Dlatego naszym klientom na połączenia czarterowe i liniowe proponujemy najkorzystniejsze ceny i taryfy.
Bazujemy na lotniczych systemach rezerwacyjnych TUI. Rezerwujemy grupy powyżej 12pax!
Będąc strategicznym partnerem TUI Poland dysponujemy najlepszą i najbogatszą bazą hotelową na całym świecie. W ramach podstawowych usług proponujemy:

wyjazdy incentive travel

wyjazdy integracyjne dla firm

wyjazdy grupowe

wyjazdy szyte na miarę

Nie tylko ze względu na fakt, że każdy z nas jest globtroterem, ale przede wszystkim dlatego, iż stanowimy grono ekspertów w swoim fachu. Każdy z nas jest inny, widzieliśmy różne niezwykłych miejsc, a będąc w podróży każdy odnajduje własny ląd… jednak pracując razem – zawsze gramy zespołowo i to jest nasz największy atut w przygotowywaniu wyjazdów integracyjnych dla firm.

Ostatnio zorganizowaliśmy konferencje dla ponad 700 osób w Turcji, wyjazd integracyjny na Jamajce dla słuchaczy radia ESKA, „uszyliśmy” na miarę wyjazd dla grupy kontrahentów do Australii, zmotywowaliśmy pracowników firmy z branży FMCG podczas podróży na Costa del Sol. Otrzymaliśmy również wiele pozytywnych opinii od uczestników do Gruzji, którzy wybrali formę zwiedzania górskich szlaków.

Spełniamy marzenia i sięgamy gwiazd, aby każdy wyjazd grupowy był niezapomnianym doświadczeniem i dawał wiele satysfakcji z podróży. Jesteśmy otwarci i chętnie zorganizujemy dla Państwa konferencję, wyjazd firmowy jak i podróż dookoła świata.

Skontaktuj się z naszym ekspertem

Nie przegap inspiracji do wakacji!

Już dziś zapisz się do newslettera Travel PP

Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowych od Travel Profi Partner Sp. z o.o., ul. 27 Grudnia 5, 61-737 Poznań

FreshMail.pl