O tym, że najważniejszym kapitałem przedsiębiorstwa są pracownicy, wiedzą wszyscy przedsiębiorcy. Odpowiednio nastawiony do pracy zespół jest nie tylko bardziej efektywny, ale także chętniej podejmuje się nowych wyzwań, dostarczając firmie bardzo dobrych wyników. Poza instrumentami płacowymi, takimi jak wynagrodzenie, premie czy prowizje coraz większą popularnością cieszą się wyjazdy integracyjne dla firm, które pozwalają na wzmocnienie więzi interpersonalnych oraz polepszenie relacji biznesowych.

Wycieczki dla firm – nie tylko motywacja finansowa

Zanim zdecydujesz się na zorganizowanie wyjazdu dla firmy, musisz wiedzieć, że tego typu przedsięwzięcie nie jest zwykłą wycieczką. Twoi pracownicy doskonale zdają sobie sprawę z przyczyn organizacji takiego przedsięwzięcia. Dlatego, każdy uczestnik jest tym bardziej wymagający podczas takiego wyjazdu – czuje się wyróżniony i tym samym najważniejszy. Z tego względu przygotowanie wyjazdu wymaga nie tylko dużej wiedzy i doświadczenia organizacyjnego, ale również bardzo indywidualnego podejścia. Tylko wtedy jest on w stanie prawidłowo zmotywować pracowników, wzmocnić więzi interpersonalne i przynieść organizacji realne korzyści. Dlatego, jeśli jesteś zainteresowany taką formą motywowania zespołu do pracy, kwestię organizacji wycieczki integracyjnej warto powierzyć ekspertom w swojej dziedzinie.

Skuteczność wyjazdów dla pracowników potwierdza coraz większa liczba przedsiębiorców. Nic więc dziwnego, że ten sposób nagradzania najbardziej zaangażowanych osób spotyka się z ogromnym zainteresowaniem właścicieli firm na całym świecie. Warto pamiętać, że podróże organizuje się głównie do miejsc, które są atrakcyjne z punktu widzenia zespołu. Zazwyczaj są to kierunki nietypowe, o których większość osób planujących wakacje nawet by nie pomyślała. Oczywiście region musi być starannie dopasowany do potrzeb i oczekiwań załogi, gdyż w przeciwnym razie wycieczka może nie spotkać się z entuzjazmem. W tym przypadku warto kierować się prostą zasadą: im większe zaskoczenie, tym lepiej. W nieodkrytym przez turystów miejscu pracownicy mogą przeżyć doświadczenia, których doznanie przy wyjeździe zorganizowanym na własną rękę byłoby po prostu niemożliwe.

Potrzebujesz pomocy w organizacji wyjazdu dla firmy? Świetnie trafiłeś!

TravelPP TUI Poland Incentive Travel Center to strategiczny partner renomowanego biura podróży TUI Poland, zapewniający profesjonalne wsparcie w zaplanowaniu niezwykłego wyjazdu integracyjnego dla firmy. Nie ma znaczenia, czy masz już wybrany kierunek, czy kompletnie nie wiesz, dokąd pojechać, by zaskoczyć swoich pracowników. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i doskonałej znajomości branży jesteśmy w stanie pomóc Ci przygotować jedyną w swoim rodzaju wycieczkę, dzięki której nie tylko zintegrujesz i zmotywujesz swój zespół, ale także dostarczysz mu niezapomnianych wrażeń.

Z sukcesami funkcjonujemy na rynku blisko 30lat, pomagając w wyborze atrakcyjnego kierunku turystycznego, a także w sporządzeniu dokładnego planu podróży. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że tylko przemyślane i starannie zaplanowane wyjazdy integracyjne dla pracowników mogą przynieść przedsiębiorstwu określone korzyści. Dlatego podsuwamy przedsiębiorcom miejsca, które trudno znaleźć w przewodnikach i proponujemy atrakcje, które na długo pozostaną w pamięci całej załogi. Tworzymy programy podróży „szyte na miarę”, dokładając wszelkich starań, aby przygotowana przez nas oferta została możliwie jak najlepiej dostosowana do indywidualnych potrzeb oraz wymagań Kontrahentów.

Zamów indywidualnie skalkulowaną ofertę

Wyjazdy, imprezy integracyjne dla firm Poznań

 

Wyjazdy integracyjne – kto może z nich skorzystać?

Na chwilę obecną z wyjazdów dla firm korzystają przedsiębiorcy z wielu różnorodnych branż. Tego rodzaju przedsięwzięcia są postrzegane przede wszystkim jako skuteczne narzędzie integracji, a także nagradzania najzdolniejszych osób. Wycieczki integracyjne dla firm stają się coraz częstszym elementem polityki przedsiębiorstw. Nikogo już nie dziwi fakt, że korzystają z nich nawet organizacje, które do tej pory nie dysponowały wystarczającym budżetem na podróże dla pracowników.

Wycieczki integracyjne dla firm Poznań – korzyści dla pracodawców i pracowników

Dobrze zorganizowany wyjazd integracyjny przyniesie wiele korzyści zarówno dla pracodawcy, jak i pracowników. Wycieczki firmowe pozwalają polepszyć atmosferę panującą w miejscu pracy, stymulując zespół do wydajniejszego działania. Zmiany, które można zaobserwować po takich podróżach, są widoczne dla pracodawcy. Tego typu inicjatywa pozwala:

 • zintegrować się zespołom,
 • poprawić komunikację w zespole
 • budować w pracownikach poczucie wartości i wzmacniać wiarę we własne możliwości,
 • wyeliminować negatywne napięcie i niepokój, zastępując je dobrymi emocjami,
 • docenić zarówno grupowe, jak i indywidualne osiągnięcia każdego z członków załogi,
 • zapewnić pracownikom wyzwania, dzięki którym mogą nauczyć się nowych rzeczy,
 • podnieść morale i zwiększyć wydajność pracy zespołu.

To wszystko bezpośrednio przekłada się na korzyści przedsiębiorstwa. Dobrze zmotywowany i doceniony pracownik chętniej podejmuje nowe wyzwania i czuje więź ze swoim miejscem pracy. Przekłada się to na zwiększenie dochodów firmy bez względu na branżę, w której działa.

Jak zaplanować udaną wycieczkę dla firmy?

Chcąc odnieść namacalne korzyści z wyjazdu integracyjnego dla pracowników, należy zadbać przede wszystkim o dopracowany w najmniejszych szczegółach program motywacyjny. To jeszcze nie wszystko. Ważne znaczenie ma także wybór odpowiedniego miejsca, które z całą pewnością nie powinno być przypadkowe. Nie można też zapominać o atrakcjach dla uczestników, które zapełnią im czas i jednocześnie sprawią, że całe przedsięwzięcie pozostanie w ich w pamięci przez długi czas. W tym celu można wykorzystać:

 • wystawy,
 • kreatywne szkolenia i warsztaty (ceramiczne, wokalne, rysunku, malowania na jedwabiu, kulinarne – dla miłośników gotowania itp.),
 • wykłady z lokalnymi osobistościami,
 • degustacje miejscowych potraw i trunków,
 • spotkania literackie,
 • wycieczki dla firm z przewodnikiem,
 • odpoczynek w SPA.

Atrakcje w trakcie wyjazdu integracyjnego dla firmy

Jeśli nie masz pomysłu na miejsce lub zależy Ci na oryginalnych atrakcjach w trakcie wyjazdu integracyjnego dla firmy, specjaliści z TravelPP TUI Poland Incentive Travel Center pozostają do Twojej dyspozycji. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie turystyki, z pasją i zaangażowaniem podchodząc do tego, co robimy na co dzień. Poza tym, że pomagamy w znalezieniu wyjatkowego miejsca turystycznego, asystujemy także w sporządzeniu planu wycieczki, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i oczekiwania zgłaszane przez kontrahentów. Niekonwencjonalne atrakcje, programy „szyte na miarę” i obsługa na najwyższym poziomie – to klucz do sukcesu. Wszystkie nasze oferty przygotowujemy na zamówienie. Jeśli chcesz nagrodzić pracowników swojej firmy, zmotywować ich do działania i wzmocnić relacje między nimi, postaw na współpracę z Travel Profi Partner Poznań.