Wyjazdy integracyjne dla firm

Obecny rynek pracy jest rynkiem nastawionym na pracownika i jego potrzeby. Firmy bardzo dbają o tak zwany employer branding, czyli lojalność zatrudnionych osób wobec pracodawcy, którą wypracowuje się poprzez liczne benfity, ale opiekują się także swoimi usługobiorcami i dbają o pozytywne relacje z kontrahentami. Jednym z narzędzi, które pomagają w utrzymywaniu pozytywnych relacji biznesowych, są wyjazdy integracyjne dla firm, które pozwalają nieco rozluźnić formalne relacje. Tego typu wyjazdy to dodatkowa motywacja do lepszej współpracy i skupienie się na osiągnięciu określonego celu przez klienta czy też partnera biznesowego. Organizując wyjazdy integracyjne i imprezy firmowe, przedsiębiorca buduje pozytywne relacje z pracownikami i kontrahentami. Ponadto wyjazdy motywacyjne pozwalają także zmienić nastawienie pracowników i poprawić ich skuteczność w codziennej pracy.

Skuteczność wyjazdów incenvite potwierdza wielu przedsiębiorców i właścicieli firm z różnych zakątków świata, a metoda ta staje się coraz bardziej popularna w Polsce. Jeśli więc zależy Wam na organizacji kompleksowego i profesjonalnie przygotowanego wyjazdu dla firmy bądź imprezy, chcecie zorganizować spotkanie z partnerami biznesowymi, trafiliście idealnie – wyjazdy dla firm i uroczystości firmowe to nasza specjalność. Zrobimy, co w naszej mocy, aby wycieczka, którą wspólnie zaplanujemy dla Was i Waszych kontrahentów bądź klientów, była niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczestników.

Nasza misja wyjazdy firmowe

Podróże to nasza pasja. Wiemy doskonale, jak ważne są wyjazdy firmowe oraz integracyjne dla pracowników i klientów firm, dlatego w naszej organizacji stawiamy na konkrety i dopasowanie oferty pod indywidualne życzenie zainteresowanego. Każda grupa uczestników wyjazdu jest inna, dlatego tak ważne jest spotkanie i rozmowa na temat oczekiwań – pragniemy, aby organizowane przez nas wyjazdy firmowe w 100% spełniły oczekiwania. Wspólnie analizujemy potrzeby odbiorców i partnerów Waszej firmy, aby na kolejnym etapie wypracować idealny plan wycieczki.

Zaproponujemy kilka możliwości opierając się na doświadczeniach specjalistów

Zaproponujemy Wam kilka możliwości, które według nas – doświadczonych w tej dziedzinie specjalistów – będą najbardziej adekwatne dla profilu wyjazdu. Wiele razy udowadnialiśmy, że niemożliwe dla nas zwyczajnie nie istnieje. Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom zleceniodawców i firm. Musimy jedynie otrzymać kilka wskazówek, które będą dla nas drogowskazem pozwalającym zaplanować idealne wyjazdy firmowe. Gwarantujemy, że współpraca z nami nie będzie jednorazowa, a pierwszy wspólny wyjazd sprawi, że z pewnością spotkamy się jeszcze nie raz, wspólnie planując kolejne integracje, wspólnie pracują na dobre relacje biznesowe naszych klientów.

Dla kogo są nasze usługi?

Organizujemy wyjazdy integracyjne, zarówno dla branży finansowej i ekonomicznej, medycznej, turystycznej, zajmującej się marketingiem i mediami, nieruchomościami, budownictwem i przemysłem czy IT. Każdą ofertę dopasowujemy także tematycznie do branży, którą w danym momencie obsługujemy. W tej dziedzinie staramy się znaleźć najciekawsze rozwiązania, które zgodnie z zainteresowaniami uczestników będą w stanie zapełnić im wolny czas i zmienią sztampowe wyjazdy firmowe w pełne atrakcji, niezapomniane oraz produktywne doświadczenie. Są to warsztaty, wycieczki z przewodnikiem, udział w wystawach, szkoleniach, pokazach czy ciekawych wykładach z lokalnymi specjalistami, aż po sporty ekstremalne dla miłośników wyzwań, odpoczynek w SPA czy warsztaty kulinarne dla wielbicieli gotowania.

Każdą ofertę na wyjazdy integracyjne firm, pracowników i kontrahentów dostosowujemy indywidualnie, ale liczą się dla nas ludzie i ich zadowolenie. Szczegóły dopracowujemy do momentu, aż klient będzie w pełni zadowolony z przygotowanego przez nas planu. W końcu od początku takie jest założenie – zorganizować najlepszy wyjazd integracyjny dla firmy, która chce docenić swojego pracownika, klienta czy też partnera biznesowego.

Zamów indywidualnie skalkulowaną ofertę

 

Wyjazdy dla firm – Oferta, jakich mało

Każdy klient to dla nas indywidualna jednostka, do której podchodzimy niezwykle skrupulatnie i rzeczowo. Integracyjne wyjazdy dla firm w Poznaniu i innych dużych miastach z całej Polski to dla nas codzienność. Podczas przygotowywania oferty dla naszych klientów dbamy o każdy szczegół, a danym podmiotem od początku do samego końca zawsze zajmuje się jedna, dedykowana mu osoba.

Służymy radą i doświadczeniem, w razie jakichkolwiek wątpliwości chętnie doradzamy

Bierzemy pod uwagę takie czynniki, jak wiek, płeć i zainteresowania. Jesteśmy w stanie poruszyć niebo i ziemię, aby zorganizować bilety na najbardziej obleganą imprezę świata – wystarczy dyspozycja od klienta – a my już działamy. Znamy swoje możliwości i w swojej filozofii pracy staramy się zawsze mówić, że jeśli nie spróbujemy, nigdy nie dowiemy się, czy coś jest możliwe.

 

Scroll Up