Wyjazdy integracyjne dla pracowników – Poznań

Obecny rynek pracy jest rynkiem nastawionym na pracownika i jego potrzeby. Firmy bardzo dbają o tak zwany employer branding, czyli lojalność zatrudnionych osób wobec pracodawcy, którą wypracowuje się poprzez liczne benfity, ale opiekują się także swoimi usługobiorcami i dbają o pozytywne relacje z kontrahentami. Jednym z narzędzi, które pomagają w utrzymywaniu pozytywnych relacji biznesowych, są wyjazdy integracyjne dla firm, które pozwalają nieco rozluźnić formalne relacje. Tego typu wyjazdy to dodatkowa motywacja do lepszej współpracy i skupienie się na osiągnięciu określonego celu przez klienta czy też partnera biznesowego.

Skuteczność wyjazdów incenvite potwierdza wielu przedsiębiorców z różnych zakątków świata, a metoda ta staje się coraz bardziej popularna w Polsce. Jeśli więc zależy Wam na organizacji kompleksowego i profesjonalnie przygotowanego wyjazdu dla firmy, chcecie zorganizować spotkanie z partnerami biznesowymi, trafiliście idealnie – to nasza specjalność. Zrobimy, co w naszej mocy, aby wycieczka, którą wspólnie zaplanujemy dla Was i Waszych kontrahentów bądź klientów, była niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczestników.

Nasza misja

Podróże to nasza pasja. Wiemy doskonale, jak ważne są wyjazdy integracyjne dla pracowników i klientów firm, dlatego w naszej organizacji stawiamy na konkrety i dopasowanie oferty pod indywidualne życzenie zainteresowanego. Każda grupa uczestników jest inna, dlatego tak ważne jest spotkanie i rozmowa na temat oczekiwań. Wspólnie analizujemy potrzeby odbiorców i partnerów Waszej firmy, aby na kolejnym etapie wypracować idealny plan wycieczki.

Zaproponujemy Wam kilka możliwości, które według nas – doświadczonych w tej dziedzinie specjalistów – będą najbardziej adekwatne dla profilu wyjazdu. Wiele razy udowadnialiśmy, że niemożliwe dla nas zwyczajnie nie istnieje. Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom zleceniodawców. Musimy jedynie otrzymać kilka wskazówek, które będą dla nas drogowskazem do dalszego działania. Gwarantujemy, że współpraca z nami nie będzie jednorazowa, a pierwszy wspólny wyjazd sprawi, że z pewnością spotkamy się jeszcze nie raz, wspólnie planując kolejne integracje, wspólnie pracują na dobre relacje biznesowe naszych klientów.

Dla kogo są nasze usługi?

Organizujemy wyjazdy integracyjne dla firm, zarówno dla branży finansowej i ekonomicznej, medycznej, turystycznej, zajmującej się marketingiem i mediami, nieruchomościami, budownictwem i przemysłem czy IT. Każdą ofertę dopasowujemy także tematycznie do branży, którą w danym momencie obsługujemy. W tej dziedzinie staramy się znaleźć najciekawsze rozwiązania, które zgodnie z zainteresowaniami uczestników będą w stanie zapełnić im wolny czas. Są to warsztaty, wycieczki z przewodnikiem, udział w wystawach, szkoleniach, pokazach czy ciekawych wykładach z lokalnymi specjalistami, aż po sporty ekstremalne dla miłośników wyzwań, odpoczynek w SPA czy warsztaty kulinarne dla wielbicieli gotowania.

Każdą ofertę dostosowujemy indywidualnie, ale liczą się dla nas ludzie i ich zadowolenie. Szczegóły dopracowujemy do momentu, aż klient będzie w pełni zadowolony z przygotowanego przez nas planu. W końcu od początku takie jest założenie – zorganizować najlepszy wyjazd integracyjny dla firmy, która chce docenić swojego pracownika, klienta czy też partnera biznesowego.

Oferta, jakich mało

Każdy klient to dla nas indywidualna jednostka, do której podchodzimy niezwykle skrupulatnie i rzeczowo. Wyjazdy integracyjne dla firm w Poznaniu i innych dużych miastach z całej Polski to dla nas codzienność. Podczas przygotowywania oferty dla naszych klientów dbamy o każdy szczegół, a danym podmiotem od początku do samego końca zawsze zajmuje się jedna, dedykowana mu osoba.

Służymy radą i doświadczeniem, w razie jakichkolwiek wątpliwości chętnie doradzamy. Bierzemy pod uwagę takie czynniki, jak wiek, płeć i zainteresowania. Jesteśmy w stanie poruszyć niebo i ziemię, aby zorganizować bilety na najbardziej obleganą imprezę świata – wystarczy dyspozycja od klienta – a my już działamy. Znamy swoje możliwości i w swojej filozofii pracy staramy się zawsze mówić, że jeśli nie spróbujemy, nigdy nie dowiemy się, czy coś jest możliwe.

 

Nie przegap inspiracji do wakacji!

Już dziś zapisz się do newslettera Travel PP

Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowych od Travel Profi Partner Sp. z o.o., ul. 27 Grudnia 5, 61-737 Poznań

FreshMail.pl
Scroll Up